O MNE

Webdesigner - freelancer | Lukáš Béreš

Kto som?

Som narodený v roku 1987 a pracujem ako Key account manager a mojou špecialitou, ktorá ma baví je online svet a marketing.

Už môj prvý počítač s Windowsom 95 som sa snažil vlastnou hlavou upraviť, aby vyzeral "inak" 🙂 Toto myslenie mi ostalo a preto sa aj teraz snažím nachádzať dizajn a funkcionalitu, ktorá nie je bežná.

Som čerstvo ženatý, takmer vždy pozitívne naladený a s chuťou do akejkoľvek aktivity.

Tvorba webových stránok vo WordPress-e je pre mňa neustále otvorenou knihou, z ktorej stále čítam, učím sa a zároveň si do nej kreslím. Každou stránkou sa chcem posúvať ďalej a každý projekt beriem ako novú výzvu a skúsenosť na ktorej sa učím.

Moje priority pri tvorbe sú:

lukas_beres

Lukáš Béreš

Web Designer - freelancer

Čo robím?

Dobrovoľne vytváram webové stránky pre kohokoľvek, kto sa chce prezentovať na internete v modernom štýle a využívať pritom jeden z najmodernejších administračných systémov. Stránky vytváram v systéme WordPress s využitím preddefinovaných prémiových šablón, ktoré prispôsobujem potrebám klienta.

Prečo to robím?

Pretože ma baví kombinovať marketingové aktivity v online priestore a toto je jedna z nich. Každý projekt je pre mňa výzva, ktorej rád čelím a z ktorej sa učím vytvárať čoraz lepšie stránky.

Chceš sa ku mne pridať?!

Dobre fotíš, natáčaš, alebo sa hráš s grafikou? Rád píšeš články? Máš iný nápad využiteľný v online priestore? Napíš mi, možno spolu vymyslíme unikátnu vec.