PRINCÍPY

Webdesigner - freelancer | Lukáš Béreš

Princípy mojej práce

Web Design

Navrhujem a vytváram webové stránky pre konečných užívateľov presne podľa ich predstáv. Snažím sa vystihnúť ich oblasť pôsobenia, alebo účel stránky reálne, pútavo a účelne.

UI & UX

Stránky navrhujem tak, aby previedli návštevníka všetkými časťami stránky, našli odpovede na jeho otázky, a aby ho to popritom aj bavilo a lahodilo jeho oku.

Marketing

Starám sa o to, aby sa stránka umiestnila na čo najlepších pozíciách vo vyhľadávačoch, vytváram a navrhujem prvé kroky k úspešnému rozšíreniu povedomia o tomto webe.

Jednoduchá správa

Aktualizácie a napĺňanie webovej stránky po skončení mojej vývojovej práce zvládne každý, kto má aspoň malú skúsenosť s počítačom. Správa je veľmi intuitívna a navyše dodávam k stránke aj stručný manuál.

Nízky rozpočet

Na prípravu internetovej stránky používam platené prémiové šablóny v cenovej hladine niekoľkých desiatok eur. Všetky náklady predbežne vyčíslim a po nákupe šablóny, hostingu a domény aj zdokladujem.

Bezpečnosť

Pri práci používam maximálne bezpečné riešenia a systémy, ktoré sú plne dôveryhodné a chránia web pred nežiadúcimi útokmi. Všetky prístupové dáta si majiteľ stránky môže kedykoľvek zmeniť.

Vlastnosti mojich stránok

Responzívnosť

Všetky stránky sa automaticky prispôsobujú akejkoľvek obrazovke - telefón, tablet, laptop, televízia.

Portfólio

Možnosť zobrazenia a filtrovanie produktov či služieb v prehľadnom portfóliu je základom pre úspešný biznis.

Rýchla fotogaléria

Čakanie na zobrazenie fotografie je už minulosťou. Na stránkach je rýchla automatické fotogaléria.

Kontaktný formulár

Na urýchlenie komunikácie môže návštevník využiť rýchly a jednoduchý kontaktný formulár, cez ktorý odošle správu priamo Vám.

E-commerce

Cez jednoduchý e-shop so skladovým hospodárstvom a fakturačnou funkciou je možné jednoducho predávať.

Jazyková predpríprava

Stránku je možné využívať vo viacerých jazykoch pre návštevníka. Jednoduchý prekladací modul Vám to umožní.

SEO

SEO, alebo optimalizácia pre vyhľadávače je dôležitým základom pre dobré umiestnenie a zviditeľnenie stránky medzi konkurenciou.

Analytika

Kód Google Analytics na stránke Vám zabezpečí prehľad o návštevnosti stránky a umožní vytvárať si rôzne štatistiky o Vašom publiku.

Prepojenie so sociálnymi sieťami

Sociálne sieta ako Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, či Google+ sú základom komunikácie v dnešnom svete. Stránka ponúka mnohé možnosti prepojenia.

Niektorí z mojich výborných klientov